اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: فردی که به همراه دو فرزند خردسالش در منزلی در شهر اراک، قصد خودکشی با گاز شهری و طناب دار را داشت، با اقدام به موقع پلیس از مرگ نجات یافت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه پلیس، کیومرث عزیزی اظهار داشت: صبح روز جاری(یکم فروردین ماه) فردی ناشناس در تماس با تلفن 110 پلیس شهرستان اراک اعلام کرد که قصد خودکشی دارد و بلافاصله بدون هیچ گونه توضیح دیگری تماس قطع شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، بلافاصله تیمی از اداره جنایی پلیس آگاهی استان، مالک خط تلفن و آدرس سکونت آن را در یکی از مناطق شهر اراک شناسایی کرده و به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: با هماهنگی مرجع قضایی، ماموران پلیس درب منزل را با ترفندی خاص باز کرده و مشاهده می کنند مردی جوان، طنابی را برای دار زدن خود آماده کرده و بوی گاز نیز در فضا پیچیده و دو فرزند خردسال پنج ساله و هفت ساله نیز در منزل حضور دارند.

عزیزی در ادامه گفت: با توجه به احتمال خطر انفجار بلافاصله هر سه نفر اعضای خانواده، توسط ماموران پلیس از منزل خارج شده و از مرگ نجات یافتند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد این فرد با همسرش اختلاف داشته و همسرش منزل را ترک کرده که او نیز با مصرف قرص و با باز کردن شیر گاز شهری و طناب دار قصد خودکشی داشته است.

عزیزی افزود: با حضور تیم های امدادی در محل پدر خانواده با توجه به مصرف زیاد قرص برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت و تحقیقات تکمیلی در این زمینه ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج