فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران تصریح از کشف لوازم الکتریکی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در محور اتوبان تهران ساوه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، شاهین ناصح از کشف لوازم الکتریکی قاچاق به ارزش سه میلیارد ریال در محور اتوبان تهران ساوه خبر داد.

وی بیان کرد: با تداوم برنامه‌ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا، مأموران یگان امداد استان هنگام گشت‌زنی در محور اتوبان تهران ساوه به یک دستگاه خودرو کامیون مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

فرمانده یگان امداد فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو توقیفی ۲۵ جعبه الکترود، ۱۰ کارتن برد الکتریکی، ۱۰ کارتن کلید الکتریکی و ۱۵ عدد المنت چهار هزار ولتی به ارزش سه میلیارد ریال کشف و راننده متخلف را دستگیر کردند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک دستگاه خودرو کامیون توقیف شد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

ناصح در پایان با اشاره به اینکه قاچاق کالا پدیده‌ای است که از جهات گوناگون حیات سالم اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تهدید می‌کند، متذکر شد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و اخلال‌گران نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند.