پلمب دو سفره خانه سنتی غیرمجاز و کشف بیش از هشت کیلوگرم هروئین و شیشه در اراک و برجای ماندن یک کشته در حادثه رانندگی در محور ساوه - تهران، عناوین اخبار انتظامی استان مرکزی است.

به گزارش خبرگزاری موج، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمپ دو سفره خانه سنتی غیرمجاز در شهرستان اراک خبر داد.

مهدی تقوی نیا در تشریح این خبر گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان در تداوم طرح های نظارتی خود، دریافتند که به تازگی دو سفره خانه سنتی در یکی از روستاهای شهر اراک به صورت غیرمجاز آغاز به فعالیت کرده و نوع فعالیت آنان مورد نارضایتی اهالی قرار گرفته است.

وی افزود: متصدی هر دو سفره خانه به اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس استان دعوت شدند و هر دو سفره خانه نیز پلمب شد.

یک کشته در سوانح رانندگی روز گذشته در استان مرکزی

سانحه رانندگی روز گذشته در محور قدیم ساوه - تهران، یک کشته بر جای گذاشت.

ایرج کهریزی، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: ‌ در سانحه ای که روز گذشته در محور قدیم ساوه - تهران رخ داد، بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون و موتورسیکلت، راکب موتورسیکلت مصدوم و به بیمارستان منتقل می شود.

وی اضافه کرد: ‌ متاسفانه راکب موتورسیکلت به علت شدت جراحات وارده بعد از ساعتی در بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

کهریزی خاطر نشان کرد: در بررسی صحنه توسط کارشناس پلیس راه، عدم رعایت فاصله طولی از جانب راکب موتورسیکلت نسبت به خودروی کامیون علت این سانحه اعلام شد.

کشف بیش از ۸کیلوگرم هروئین و شیشه

نزدیک به هشت کیلوگرم هروئین و مقداری شیشه در عملیات روز گذشته ماموران کلانتری ۱۶ شهرستان اراک کشف شد.

مصطفی ویسمه ای، فرمانده انتظامی شهرستان اراک در این باره گفت: ماموران کلانتری۱۶ اراک در تحقیقاتی مطلع شدند که فردی قصد دارد مقادیری موادمخدر صنعتی را در سطح شهرستان توزیع کند.

وی اضافه کرد: با اقدامات اجرایی ماموران انتظامی، خودروی فرد مورد نظر در یکی از محلات شناسایی شد و در بازرسی از آن مقدار هفت کیلو و ۹۸۰گرم هروئین و ۲۴۰گرم شیشه کشف شد.