اعضای شوراهای شهر برای دوره پنجم در استان خوزستان به تدریج در حال اعلام شدن است و مردم برخی شهرها چهره جدید منتخبان خود را شناختند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، اسامی منتخبان شورای شهر در خوزستان بدین شرح است:

خرمشهر:

 محمدجواد بچاری، امیر ثامری، موسی مطوری جزیره، علی بندری، میلاد پورحمزاوی، حاتم بندری و فاخر ربیعی به عنوان اعضای اصلی و سید منصور فاخری، ‌احمدرضا یونس‌زاده شیرازی، احمد بوعذار، مجید حیدری و عادل چلداوی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

هویزه:

 عباس نیسی، سجاد ساکی، نعمت الله ساکی، نعیم بوعذار و بهرام ساکی به عنوان اعضای اصلی و مصطفی شلیجی، عاشور مومنان زاده و نجم جرفی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

ماهشهر:

مجاهد نظارات، شهناز حیدری، کامران رئیس قنواتی، سعید حیاتی، مجتبی آبادی، ناصر فیصلی، حمید غبیشاوی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.     

هندیجان:

 محسن شعبانی، فاروق جنتی، عبدالنبی گشتیل، امیرعباس غزالی و غلامعباس فدعمی به عنوان اعضای اصلی و امیر شکاری، معصومه عبادی و ابوذر شنبلی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

رامشیر:

حافظ شریفی با سه هزار و 555 نفر، حسین کردزنگنه با سه هزار و 25 رای، حسن عموری با 2 هزار و 760 رای، رحیم حیاتی با 2 هزار و 362 رای و قاسم راشدی با 2 هزار و 197 رای به عنوان اعضای اصلی و اصغر شریفی با 2 هزار و 89 رای، ناصر حویزاوی با 2 هزار و 71 رای و مهراب حیدری با 2 هزار و 24 رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

مینوشهر:

مینا سیاحی فر، امید اسکندری، ناجی پورعواد، محمد علی بحرانی پور و و فرزانه زایر زاده به عنوان اعضای اصلی و جاسم بحرانی پورف علی مرتاض و علی سعدیان به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

آغاجاری: کورش سالاری، سید عیسی حسینی خیاط، عبدالرسول سلیمانی حصاری، مسعود زنگنه، و سعید فولادی وندا به عنوان اعضای اصلی و مهدی جرکنی نیا، ابراهیم قدیمی و محسن پورخلیلاوی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

حمیدیه:

 احمد آلبوعبید، عدنان سیاحی، عبدالکریم سیلاوی مقدم، عبدالله عبیاوی و نصره سواری به عنوان اعضای اصلی و راهی منابی، سید فرج موسوی و سید رمضان موسوی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

گتوند:

مریم فتاحی، محراب مرادی‎سلطانی، حمید سرداری، جبار سلامی و صادق علیدادی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج