فرماندار شمیرانات درباره گزارش تخلف در این شهرستان گفت: گزارش تخلف داشته ایم اما به شکل قابل ملاحظه ای که نیازمند برخورد آنی باشد، نبوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، عزت الله خان محمدی فرماندار شهرستان شمیرانات عصر امروز در حاشیه فرایند اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در حسینیه شماره یک جماران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سطح شهرستان شمیرانات 262 حوزه رای گیری برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا داریم که از این میزان، 190 حوزه، حوزه شهری شمیران است.

وی افزود: از ساعات ابتدایی امروز، مردم شریف شهرستان شمیرانات استقبال بی نظیری از انتخابات داشته اند و آن حماسه ملی مورد نظر رهبری و دیگر دلسوزان، در حال رقم خوردن است.

خان محمدی ادامه داد: به قدری نسبت به ازدحام جمعیت تحت فشار قرار گرفتیم که 2 شعبه اضافه کردیم. همچنین صندوق های سیار را به جاهایی که تراکم جمعیتی بالایی دارد، می فرستیم. برآورد ما این است که رکورد انتخابات قبل شکسته می شود.

وی درباره تهمیدات جهت تامین تعرفه های انتخابات گفت: ما تعرفه لازم را از قبل پیش بینی کرده ایم و مجددا بخشی از تعرفه ها را تامین کردیم؛ کمبود تعرفه نداریم و به هر اندازه که مردم شمیران در انتخابات شرکت کنند، هم تعرفه و هم ساز وکار لازم برای اخذ آرای مردم در مهلت قانونی خواهیم داشت.

خان محمدی درباره تعداد واجدین رای در شهرستان شمیران گفت: در شهرستان شمیران، 640 هزار واجد شرایط رای داریم و برآورد من این است که حداقل 70 درصد مشارکت داشته باشیم.

فرماندار شمیرانات درباره گزارش تخلف در این شهرستان اظهار کرد: گزارش تخلف داشته ایم اما به شکل قابل ملاحظه ای که نیازمند برخورد آنی باشد، نبوده است. اگر نقصی در جایی وجود داشته، سعی شده تا با هماهنگی دستگاه نظارتی، نگاه تعاملی برقرار شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج