رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در خوزستان گفت: امیدواریم که مردم در روز 29 اردیبهشت رأی بیشتری به آقای رئیسی بدهند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، منصور کتانباف بیان کرد: بر اساس نظرسنجی ها تا پیش از انصراف آقای قالیباف، مجموع آراء حجت الاسلام رئیسی و آقای قالیباف در خوزستان 60 درصد پیش بینی شده بود.

کتانباف ادامه داد: نقد دولت مستقر بسیار محکم است و مردم بسیار مصمم و مصر هستند که فرزندان انقلاب، هدایت قوه مجریه را به دست بگیرند و دولت کار و کرامت روی کار بیاید. ان شاءالله آقای رئیسی، رئیس جمهور خواهد شد و با تشکیل دولت کار و کرامت، غبار محرومیت از چهره خوزستان زدوده می شود. در خوزستان نیز بسیار امیدواریم که بیشترین رأی مردم به آقای رئیسی اختصاص داشته باشد.

وی گفت: فعالیت کلیه ستادهای انتخاباتی، مرکزی و مردمی قالیباف در سطح استان از عصر روز گذشته برای حمایت از رئیسی آغاز شده است.

کتانباف اظهار کرد: پس از تصمیم آقای قالیباف برای انصراف از حضور در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری در حمایت از حجت الاسلام رئیسی در بعد ازظهر روز گذشته، کلیه ستادهای انتخاباتی، 12 ستاد زیرمجموعه ستاد مرکزی، 27 ستاد شهرستانی، حدود 342 ستاد مردمی و دیگر ستادهای آقای قالیباف مستقر در دهستان ها و بخش های استان، فعالیت تبلیغاتی خود را در حمایت از حجت الاسلام رئیسی با جدیت آغاز کرده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج