رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: تا پایان زمان قانونی دومین روز ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراها در استان اصفهان یک هزار و 414نفر ثبت نام کردند.

احمدرضا ضیایی در گفت و گو با خبرگزاری موج در خصوص آمار ثبت نام کنندگان برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان اظهار داشت: ثبت نام متقاضیان در این انتخابات از 30 اسفند آغاز و تا ششم فروردین ماه ادامه می یابد.

وی در خصوص آمار ثبت نام متقاضیان حضور در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در استان اصفهان تا پایان زمان قانونی در دومین روز اضافه کرد: برای این انتخابات یک هزار و 414 نفر در استان اصفهان ثبت نام کرده اند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه 252 نفر از متقاضیان از شهرستان اصفهان ثبت نام کرده اند، اضافه کرد: ثبت نام متقاضیان هر روز از 8 صبح آغاز و تا ساعت 16 ادامه دارد.

وی با بیان اینکه داشتن سوء پیشینه برای متقاضیان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ضروری است، ابراز داشت: متقاضیانی که هنوز سوء پیشینه دریافت نکرده اند می توانند با مراجعه به فرمانداری ها فرم خوداظهاری را تکمیل و در دوران بررسی صلاحیت ها سوء پیشینه خود را ارائه دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج