همزمان با سراسر کشور ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی و شهر و روستان در اردبیل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، ماریا موسوی دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل صبح امروز در بازدید از مرکز ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در فرمانداری اردبیل اظهار کرد: ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور امروز در فرمانداری‌ها و بخشداری‌های اردبیل آغاز شد و روند ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به نحو مناسبی در حال انجام است.

وی افزود: مراکز ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در تمام فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها مشخص شده است که امروز شاهد حضور نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در اردبیل هستیم که این امرنشان از شور و شوق انتخاباتی است.

دبیر ستاد انتخابات استان اردبیل بیان کرد: افرادی که قصد ثبت‌نام در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا را دارند می‌توانند با ارائه مدارک لازم و همراه داشتن گواهی سوپیشینه به فرمانداری و بخشداریهای تابعه خود مراجه کنند و نحوه ثبت‌نام خود را انجام دهند.

موسوی با بیان اینکه ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تا ششم فروردین ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: انتظار داریم افرادی که قصد ثبت‌نام در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا راد ارند در زمان مقرر مراجعه کرده تا در روند ثبت‌نام خللی وارد نشود.

وی برگزاری انتخابات سالم و باشکوه را یک اولویت اساسی برای مسئولان عنوان کرد و اظهار کرد: مشارکت حداکثر مردم نیز اهمیت بسیاری دارد که مردم استان اردبیل بار دیگر با حضور باشکوه خود در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا حماسه دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم می‌ز‌نند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج