حجت‌الاسلام ستار علیزاده با بیان اینکه باید از جناح بازی‌های سیاسی در اماکن مذهبی و مساجد پرهیز شود، گفت: مسجد باشگاه و بنگاه سیاسی نیست که در آن از جناح خاصی حمایت شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه مساجد و اماکن مذهبی در طول تاریخ خدمات قابل توجهی به اسلام و قرآن کردند که امروزه در جامعه قابل مشاهده است، افزود: رشد و پرورش نیروی‌های اسلامی و انقلابی را مدیون مساجد هستیم و همه ما از درون مساجد و اماکن مذهبی وارد جامعه شدیم.

وی با بیان اینکه اماکن مذهبی در حفظ دین و ارزش‌های اسلامی نقش قابل توجهی ایفا کردند، ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران از مساجد و اماکن مذهبی آغاز شد.

علیزاده با بیان اینکه نگاه اسلام و قرآن به مساجد نگاهی راهبری است، ادامه داد: ظرفیت‌های عظیم فکری و فرهنگی در مساجد وجود دارد که همه مسؤولان این حوزه باید آنها را شناسایی و در جامعه به‌کارگیری کنند.

وی مسجد را یک بنگاه فرهنگی، دینی و انقلابی دانست و عنوان کرد: مساجد محل عبادت خداوند است و حفظ نظام جمهوری اسلامی، ارزش‌های انقلاب و دستاوردهای نظام در اماکن مذهبی محقق می‌شود.

علیزاده با بیان اینکه باید از جناح بازی‌های سیاسی در اماکن مذهبی و مساجد پرهیز شود، تصریح کرد: مسجد باشگاه و بنگاه سیاسی نیست که در آن از جناح خاصی حمایت شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه در ایام انتخابات امسال به هیچ جریان سیاسی اجازه تبلیغات و برگزاری سخنرانی‌های سیاسی در بقاع متبرکه مازندران داده نشد، گفت: مساجد محل تبلیغ دین، ارزش‌های دینی، اسلام، قرآن، خدمت‌رسانی به مردم و حمایت از ولایت فقیه است.