حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی در پیامی درگذشت دکتر اردستانی، رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، در پی درگذشت دکتر حسین اردستانی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، حجت‌الاسلام و المسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انالیه راجعون

دریافت خبر درگذشت جانسوز آقای دکتر حسین اردستانی پس از سال‌ها درخشش در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در جنگ تحمیلی 8 ساله از پیشتازان تاریخ‌نگاری دفاع مقدس به شمار می‌رفت، حزن‌آور و غم‌انگیز بود.

مجاهدت‌های مثال زدنی و تلاش‌های مستمر و خستگی ناپذیر دکتر اردستانی در امر تدوین و نگارش تاریخ افتخارآمیز 8 سال دفاع مقدس و ترسیم صادقانه و خلاقانه آن برای ماندگاری و الهام‌ّخشی در تاریخ امروز و فردای این مرزوبوم، میراث گرانقدری است که منشأ حرکت و تداوم این راه ارجمند برای فعالان این عرصه خطیر قرار خواهد گرفت.

اینجانب فقدان این رزمنده دلیر، نویسنده توانا و رسالت‌آشنا و تاریخ‌نگار صادق و انقلابی را به همسر و فرزندان داغدیده و نیز همکاران گرانقدر و همرزمان قدرشناس و مسئولیت‌پذیر وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

علی سعیدی

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج