آئین بزرگداشت روز جهانی عکاس به میزبانی انجمن شیدنگاران استان البرز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، همایون شریفی، معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز عصر پنجشنبه در آئین گرامیداشت روز جهانی عکاس که به میزبانی انجمن شیدنگاران البرز در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، با اشاره به اینکه واگذاری امور به بخش خصوصی یکی از مهم ترین سیاست های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محسوب می شود، اظهار کرد: خوشبختانه در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه با اعتماد و تکیه بر بخش خصوصی می توان اهداف دولت را دنبال و اجرایی کرد، افزود: با واگذاری امور به بخش خصوصی بهترین نتایج را شاهد خواهیم بود.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با تاکید بر لزوم واگذاری امور به بخش خصوصی، تصریح کرد: باید بستر حمایت از انجمن ها در استان بیش از گذشته فراهم شود.

شریفی با بیان اینکه واگذاری انجام امور تخصصی باید توسط انجمن ها صورت گیرد، خاطرنشان کرد: تجربه بیانگر فعالیت بخش خصوصی و انجمن ها در انجام امور فرهنگی بوده است.

در ادامه بهارک زرگر وفا نایب رئیس انجمن شیدنگاران البرز گفت: این همایش به مناسبت روز جهانی عکاسی برگزار شده است.

وی با بیان اینکه اولویت این انجمن اعتلای سطح و محتوای عکاسی و بیمه هنرمندان است، گفت: امید است بتوان با کمک عکاسان و مسئولان به دورنمای مد نظر خود دست یابیم.

نائب رئیس انجمن شیدنگاران البرز در پایان یادآور شد: عکاسان حرفه ای بسیاری در استان البرز مشغول فعالیت هستند.