صرافان ارز و سکه در معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۵۴ ریال افزایش قیمت نسبت به دیروز ۳۵ هزار و ۴۵۷ ریال و هر قطعه سکه طلا طرح جدید را با رشد ۳۰ هزار ریالی به قیمت ۱۱ میلیون و ۱۵۲ هزار ریال داد و ستد کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۸۶ ریال کاهش نسبت به دیروز (دوشنبه) ۳۹ هزار و ۹۵۲ ریال و هر پوند انگلیس با رشد ۱۰۲ ریالی ۴۶ هزار و ۳۱۲ ریال فروخته شد.

همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۳۰ هزار ریال رشد ۱۱ میلیون و ۱۴۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با افت ۳۰ هزار ریالی پنج میلیون ۶۰۰ هزار ریال و هر ربع سکه با افزایش ۱۰ هزار ریالی دو میلیون و ۹۰۰ هزار ریال داد و ستد شد. در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون ۱۳۳ هزار و ۷۹۰ ریال قیمت گذاری شد. اونس طلا که دیروز بیش از هشت دلار کاهش قیمت را تجربه کرده بود، بر اساس اعلام اتحادیه طلا امروز سه شنبه با دو دلار و ۳۰ سنت افزایش قیمت رو به رو شد و به یک هزار و ۳۴۰ دلار و ۹۰ سنت رسید. این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۴۶۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۲۸۰ ریال اعلام کرده است.