رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: هیچ فروشنده ای اجازه ندارد به بهانه نوسانات دلار کالای فروخته شده رابه خریدار تحویل ندهد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج با اشاره به اینکه قیمت‌ لوازم خانگی در بازار تغییر نکرده است گفت: تمامی وسایل لوازم خانگی با همان سود قانونی در حال فروش است.

محمد طهان پور به نوسانات بازار ارز در هفته های گذشته اشاره کرد و افزود: نوسانات بازار ارز در هفته های گذشته بهانه خوبی برای برخی افراد سودجو در بازار لوازم خانگی بود تا قیمت کالاها را افزایش دهند یا از عرضه کالا خودداری کنند.اما با تصمیم دولت آرامش نسبی در بازار حاکم شد.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی هیچ فروشنده ای اجازه ندارد کالای فروخته شده را به بهانه افزایش قیمت دلار(نوسانات دلار) به خریدار تحویل ندهد، در صورت مشاهده این اتفاق خریدار به اتحادیه شکایت کرده و ما پیگیری می کنیم.

لوازم خانگی

وی در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج که با توجه به نوسانات ارز افزایش قیمت لوازم خانگی خواهیم داشت، تصریح کرد: برخی از شرکت ها درخواستی برای افزایش قیمت‌ لوازم خانگی به سازمان حمایت از مصرف کنندگان ارائه کردند  اما هنوز این سازمان جوابی درباره افزایش قیمت کالاهایشان نداده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج