وزیر راه و شهرسازی با انتشار یک پیام نوروزی گفت: تلاش می کنیم در سال جدید، ایران را تبدیل به پلی برای ارتباط ملت‌های حوزه تمدنی ایران شهری کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس آخوندی امروز چهارشنبه در پیام خود به مناسبت فرارسیدن سال نو اظهار کرد : امیدوارم ایران را به پل فیروزه تبدیل کنیم که ملت‌های حوزه تمدنی ایران شهری را به یکدیگر وصل می‌کند و نشانه‌ای باشیم از صلح و صفا و صمیمیت و دوستی در این منطقه که هزاران سال اجداد ما با دوستی در کنار یکدیگر زندگی و یک تمدن دیرپا را برپا کردند.

وی با بیان این که در شرایط بسیار سخت منطقه آنچه می‌تواند به ما امید بدهد، پیام نوروز است، افزود: نوروز برای ما مردمان حوزه تمدن ایران شهری یک نشانه است. نشانه‌ای ازنیک رفتاری، نیک کرداری و نیک اندیشی است.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در سال 97 روابط درون اجتماع خودمان و با تمام همسایگان و ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند صمیمی‌تر و گرمتر کنیم.

وی از آنچه برخی عصبانیت‌ها و ناآرامی‌ها در سال 1396 نامید یاد کرد و افزود: امید که در سال 97 شاهد هیچگونه از این صحنه‌های ناملایم نباشیم.

آخوندی تصریح کرد: بی دریغ و بی گمان در سال 97 در وزارت راه‌و‌شهرسازی، همکاران من در خدمت مردم عزیز هستند. در خدمت مردم ایران هستیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج