عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران اعتبار و خوش نامی این بانک در فضای داخل و خارج کشور را درخشان توصیف کرد و گفت اهمیت این بانک در اقتصاد کشور مشخص است و اعتبار و خوش نامی آن مدیون روند رو به جلوی حرکت تمامی واحدهای بانک است. بانک برای تداوم خود با وجود دولتی بودن باید به سمت سودآوری معطوف شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، غلامرضا پناهی در بازدید از شعبه سعدی این بانک، اظهار کرد: حمایت از تولید ملی وتجارت خارجی کشور جزو تکالیف بنیادین بانک است.

وی افزود: از جمله اولویت های کنونی، ارتقای کیفیت خدمات و بهره گیری از تکنولوژی درنوآوری و ایجاد محصولات جدید، اخذ کارمزد و افزایش سهم درآمدهای غیر مشاع بانک در جهت پوشش بخشی از هزینه های بانک است. همچنین جذب و ایجاد رضایتمندی مشتریان به وسیله نیاز سنجی و راهنمایی آنها به سمت بهره گیری از خدمات و محصولات در حوزه های ارزی یا اعتباری مطابق با ظرفیت آنهاست.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران ابزار داشت: استراتژی بازاریابی بانک باید در راستای گسترش دامنه مشتریان تسهیلاتی جدید بوده و محدود به مشتریان فعلی بانک نباشد.

پناهی با اشاره به آثار و اهمیت گردش و توزیع بهینه منابع بانکی در تمامی بخش های اقتصادی مولد کشور بر ضرورت همراهی و مساعدت با فعالان واقعی بخش های مختلف اقتصادی که به دلایل خارج از اراده و کنترل آنها با مشکل بازپرداخت تسهیلات مواجه هستند، تأکید کرد و گفت: تمامی  بخش های بانک و واحدها باید برای وصول مطالبات بانک از آن دسته از مشتریان که متأسفانه علی رغم توانایی، اراده ای به بازپرداخت مطالبات بانک ندارند، از تمامی ظرفیت های قانونی استفاده کنند.

وی در پایان ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان شعبه سعدی به خاطر وضعیت مناسب ترازنامه شعبه اظهار داشت: شعب مستقل بانک ملی ایران از ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه بسیار بالایی برخوردار هستند و انتظار مدیریت ارشد بانک از این واحدها تلاش در جهت ارتقای بهره وری حداکثری از این ظرفیت هاست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج