مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:باید برای تامین برق تهران ۲۰ درصد مصرف از انرژی های تجدید پذیر باشد و ۱۰ درصد از مصرف برق هم کاسته شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی‌موج، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به افتتاح سامانه ارائه خدمات غیر حضوری و در پی آن کاهش تردد ۴۰۰ هزار مراجع گفت: احداث وتوسعه شبکه برای پاسخگویی به مشترکین جدید،  طرح های بهینه سازی بخشی از شبکه برای ارائه خدمات پایدار با توجه به فرسوده بودن ۴۰ درصد شبکه توزیع نیز به بهره برداری میرسد و هوشمندسازی و اتوماسیون شبکه را پیگیری می‌کنیم.

وی با تاکید بر اجرای پروژه‌های کاهش تلفات و کسب رتبه نخست این شرکت در کشور در حوزه کوتاهش تلفات گفت: پیک تابستان سال جاری ۴۷۰۰ مگاوات با ۵ درصد رشد نسبت به سال گذشته بود و با همین روند در سال آتی به ۵۰۰۰ مگاوات می رسد.

 بنابراین متعهد شدیم پیک شهر تهران حداکثر تا ۴۵۰۰ مگاوات در تابستان ۹۷ باشد. 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با درخواست از استاندار برای تغییر ساعت کار در تهران به تعهد سازمان های دولتی اشاره کرد و گفت: ۲۰ درصد مصرف از انرژی های تجدید پذیر باید باشد و ۱۰ درصد از مصرف برق هم کاسته شود.

صبوری با اشاره به مشکل فضای کار و محدودیت در حوزه برق، اظهار کرد: این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت توزیع برق در کشور و خاورمیانه استراتژی ای را تدوین کرده که بر اساس آن شرکت توزیع برق تهران بزرگ شایسته احترام است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج