مرتضی بانک در ارتباط با پروژه پدیده شاندیز گفت: مجوزهای لازم که منطقه آزاد باید بدهد از سمت سازمان قضایی اعلام شده و دستگاه های متولی این امر انتخاب شده اند.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پاسخ به سوال خبرنگار اقتصادی موج در ارتباط با وضعیت پروژه پدیده شاندیز در منطقه آزاد کیش با توجه به متوقف شدن این پروژه و توقف عملکرد مالی این شرکت به کجا خواهد رسید، عنوان کرد:پرونده های پدیده شاندیز در چارچوب و مسوولیتی که داده شده با هماهنگی سازمان مناطق و منطقه آزاد کیش در حال شروع عملیات جدید است و در حال حاضر دستگاه های اصلی متولی این امر انتخاب شده اند.

مرتضی بانک با بیان اینکه مجوزهایی که منطقه آزاد کیش باید برای ادامه این پروژه بدهد را سازمان قضایی اعلام کرده است، گفت:هماهنگی کامل در این مورد صورت نگرفته است و در دست اقدام می باشد و در گام بعدی با چارچوب مدیریتی جدید به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

به گزارش خبرگزاری موج، پروژه پدیده کیش به دلیل مقررات خاص مناطق ویژه نیز دچار مشکلاتی بود که با مساعدت معاون محترم رییس جمهور در مناطق آزاد حل شده و سرمایه گذار مربوطه اقدامات اجرایی را هر چه سریع تر پیگیری و انجام خواهد داد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج