مستند «۳۶۰ درجه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هادی نعمت اللهی امشب، ۲۹ دی به شبهات و سؤالات بی‌پاسخ درباره کشتی سانچی پاسخ می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، مستند 360 درجه به سوالات بی پاسخ درباره نفتکش سانچی می پردازد.

کشتی «سانچی» با ۳۲ سرنشین ۹ روز در دل آب با آتش جنگید

کشتی «سانچی» با ۳۲ سرنشین ۹ روز در دل آب با آتش جنگید و در نهایت غرق شد، اما ابهامات آن از قبیل چگونگی برخورد دو کشتی، مقصد سانچی، دلایل نجات نیافتن کارکنان و ..همچنان در کانال‌های رسمی و غیررسمی  دست‌به‌دست می‌شود. سوالاتی که مستند «۳۶۰ درجه» به دنبال پاسخی برای آن‌هاست.

پاسخ به ابهامات نفتکش سانچی

هادی نعمت اللهی دراین‌باره گفت: پاسخ به ابهامات نفتکش سانچی موضوع امشب «۳۶۰ درجه» است، تلاش کردیم تا با رصد کامل اخبار، بازتاب‌های داخلی و خارجی و گفت‌وگو با کارشناسان مرتبط  ابعاد مختلف این حادثه غم‌انگیز را واکاوی کنیم.

معاون سازمان بنادر و دریانوردی مهمان 360 درجه

وی افزود: در بخش‌هایی از این مستند تلویزیونی اسدالله قره‌خوانی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و هادی حق‌شناس معاون سازمان بنادر و دریانوردی به بخشی از این ابهامات مثل‌ اینکه بالاخره مقصر این حادثه که بود؟ آیا چینی‌ها کم‌کاری کردند؟ و .. پاسخ خواهند داد.

نفتکش سانچی

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته در شبکه مستند تهیه و تولید می‌شود.

این مستند جمعه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند پخش و شنبه ساعت ۱۴:۳۰ بازپخش می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج