رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان گفت :مشکل تولید و اشتغال در هم‌‌فرسایی است برخی افراد و شخصیت‌ها اعلام می‌کنند که باید از تولید و اشتغال حمایت شود در حالی که باید تولید و اشتغال آسیب‌شناسی شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در دهمین کنفرانس بین‌المللی تجارت جهانی، مبلمان، طراحی، هنر دکوراسیون و صنایع وابسته با بیان اینکه پیشنهاد می‌کنم که پارلمان بخش خصوصی که همواره مطالبه‌گر حمایت از تولید است رنکینگ دستگاه‌هایی که حامی تولید هستند را اعلام کند گفت:مشکل تولید و اشتغال در هم‌‌فرسایی است برخی افراد و شخصیت‌ها اعلام می‌کنند که باید از تولید و اشتغال حمایت شود در حالی که باید تولید و اشتغال آسیب‌شناسی شود. 

نوابی توضیح‌ داد:سازمان حمایت از مصرف کنندگان تنها دستگاه حاکمیتی در حوزه کارشناسی قیمت‌گذاری است که بر حوزه بازار نظارت دارد و متاسفانه برخی می گویند سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان یک سازمان قیمت‌گذار است که این حرف از پایه اشتباه است.

وی با اشاره به اینکه ما با انباشت تولید در حوزه مبلمان مواجه هستیم تصریح کرد: در این حوزه خدمات پس از فروش مهم است اما باید بگویم که خدمات پس از فروش در این حوزه خوب نیست و یا سرعت آن بسیار کند است.

نوابی با بیان اینکه تولید ما گران تمام می‌شود، گفت: صنایع ما نیازمند بازسازی و نوسازی است همچنین باید صادرات از قبل فرایند تعریف شده‌ای داشته باشد و بازار آن مشخص باشد.

رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان  تصریح‌کرد:در حوزه صنعت قانون و مصوبه کم نداریم ولی در اجرا مشکل وجود دارد به طور مثال، هنوز منابع مشوق‌های صادراتی تامین نشده است.

به گفته رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان یکی از وظایف ما در سازمان حمایت، حمایت از تولید صادرات محور است در حالی که جای شرکت‌های صادرات محور در کشور ما خالی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج