مدیرعامل گروه خدمات انرژی بیکرهیوز اظهار کرد: ما باید ناکارآمدی را حذف کنیم و در مقابل، صنعت نفت به شفافیت و بینش نیاز دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، لورنزو سیمونلی در کنفرانسADIPEC در ابوظبی گفت: ما بایستی به اختلال  در صنعت نفت و گاز به عنوان دوستمان نگاه کنیم. وی در ادامه افزود: اختلال مکرر، نورمال جدید است. ما باید ناکارآمدی را حذف کنیم و در مقابل، صنعت ما به شفافیت و بینش نیاز دارد.

صنعت نفت از زمانی که قیمت‌ها از حدود ۱۲۰ دلار در هر بشکه در ژوئن سال ۲۰۱۴ ریزش کرد، ناچار شد هزینه‌ها را کاهش داده و راه‌هایی را برای بالا بردن بهره‌وری پیدا کند. کاهش چشمگیر قیمت‌ها نتیجه تقاضای ضعیف، دلار قوی و رونق تولید شیل آمریکا بود.

به گفته مدیرعامل بیکرهیوز، در مقایسه با صنعت هواپیمایی، بخش نفت و گاز حدود دو تا سه برابر ناکارآمدتر است. شرکت‌ها باید در آینده با یکدیگر همکاری کنند.

جان فلانری، مدیرعامل شرکت جنرال الکتریک اعلام کرده که فروش سهام عمده در بیکر هیوز را مورد بررسی خواهد داد. بیکرهیوز یک شرکت سهامی عام است که با ادغام واحد نفت و گاز جنرال الکتریک و شرکت خدمات میدان نفتی بیکرهیوز ایجاد شد.

بر اساس گزارش شبکه خبری سی ان بی سی، واحد نفت و گاز جنرال الکتریک در ابتدا به عنوان یک تولیدکننده تجهیزات شناخته می‌شد در حالی که بیکرهیوز در خدماتی مانند حفاری افقی و شکاف هیدرولیک تخصص دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج