شرکت انتقال داده­ های آسیاتک بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات را تحت پوشش اینترنت عمومی این شرکت قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت آسیاتک، در این دوره از نمایشگاه اقدام به ارائه خدمات اینترنت جهت اطلاع ­رسانی و استفاده غرفه ­ها و خبرنگاران کرده است و اینترنت اصلی نمایشگاه را تامین می ­ کند.

۳۰۰ مگابیت پهنای باند اینترنت آسیاتک به ۱۵۰ غرفه به صورت کابلی و ۲۰۰۰ اکانت کاربری برای ۵۰۰ غرفه دار بروی بستر WiFi، از جمله خدمات این آسیاتک به شرکت ­کنندگان در بیست و سومین نمایشگاه است.

تاکنون مطبوعات و خبرگزاری ­ها از اینترنت ارائه شده آسیاتک در بیست و سومین "نمایشگاه مطبوعات" رضایت کامل داشته ­اند و این مهم را از طریق مجازی رسمی و غیر رسمی اعلام کرده ­اند.

همچنین این شرکت در خدماتی دیگر وای فای همگانی (Public wifi) برای عموم بازدیدکنندگان ارائه می­ کند. در نمایشگاه مطبوعات به هر کاربر یک اکانت تعلق می‌گیرد که می­ تواند به مدت 60 دقیقه و حجم 100 مگابایت از  اینترنت رایگان آسیاتک بهره ­مند شوند. بازدیدکنندگان بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات می‌توانند از طریق شرکت آسیاتک، اکانت خود را شارژ کرده و به میزان مورد نیاز از اینترنت بهره‌برداری کنند. نکته دیگر آن­که بیش از یک­ میلیون نفر کاربر شرکت آسیاتک می­ توانند با شناسه کاربری و کلمه­ عبور خود با همان سرعت و حجمی که انتخاب کرده اند با اتصال به پابلیک وای­ فای نمایشگاه مطبوعات از اینترنت بهره­ مند شوند.

شرکت آسیاتک اکنون در فضایی بیش از 1.200.000 متر مربع اقدام به ارائه خدمات وای فای همگانی (Public wifi) در اماکنی مانند فرودگاه­ های بین المللی و داخلی، ایستگاه ­های راه ­آهن سراسری و مراکز تفریحی-تجاری (از قبیل مگامال، کوروش، مرکز تجارت جهانی فردوسی) می ­کند.

شرکت آسیاتک در ارزیابی سازمان تنظیم ارتباطات و مقررات رادیویی در سال 1395 موفق به کسب رتبه اپراتور برتر ارتباطات ثابت کشور شده است.

بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ­ها از جمعه 5 آبان در مصلای تهران آغاز شده است و تا روز 12 آبان ادامه دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج