نرخ پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین از سوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شد و بنا بر اعلام سازمان حمایت با گرانفروشان برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، نرخ پروازهای عتبات عالیات در ایام اربعین از سوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شد و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد در صورت عدم رعایت این نرخ، با متخلفان برخورد خواهد کرد و شماره 124 سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت آماده دریافت و رسیدگی به شکایات هموطنان در صورت مشاهده تخلفات احتمالی خواهد بود.

بر اساس این گزارش سازمان هواپیمایی کشوری با مشارکت شرکت‌های هواپیمایی و به‌ جهت شفافیت حقوق مسافران مانند سال‌های گذشته اقدام به تعیین نرخ پروازهای عتبات عالیات در بازه زمانی 13 تا 22 آبان ماه کرده است.

به همین منظور نرخ در بازه زمانی مذکور در مسیر تهران ــ نجف ــ تهران و تهران ــ بغداد ــ تهران و دیگر شهرها  (رفت و برگشت) به‌ جز مشهد مقدس حداکثر معادل یک میلیون و 200 هزار تومان و مسیر مشهد ــ نجف ــ مشهد و مشهد ــ بغداد ــ مشهد  نیز حداکثر معادل یک میلیون و 500 هزار تومان تعیین شد.

همچنین در مسیرهای یک‌طرفه نرخ پروازی معادل 50 درصد نرخ رفت و برگشت خواهد بود.

بر همین اساس تمامی دفاتر خدمات مسافرتی و آژانس‌های هواپیمایی موظف به رعایت قیمت‌های تعیین‌ شده هستند و در صورت عدم رعایت نرخ، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با مشارکت سازمان هواپیمایی کشوری و تعزیرات حکومتی با متخلفان برخورد خواهد کرد.

شایان ذکر است که شماره تلفن 66078700 سازمان هواپیمایی کشوری و 124 سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت آماده دریافت و رسیدگی به شکایات هموطنان در این زمینه خواهند بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج