اسماعیل نسب گفت: مقرر شده بود تا پایان سال جاری سه پروژه 1،3 و 4 هسا تحویل متقاضیان گردد اما به دلیل مشکلات بر سر راه مسکن مهر از جمله تاخیر در تخصیص منابع مالی و عدم حضور به موقع دستگاه های خدمات رسان تحویل این واحدها به تاخیر افتاد که خوشبختانه با تخصیص اعتبار، امروز شاهد فعال شدن این 3 کارگاه هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت عمران پرند، اسماعیل نسب عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند به همراه کارشناسان فنی و اجرایی در 3 جلسه مجزا در خصوص نحوه روند اجرایی پروژه و رفع موانع و مشکلات و تحویل کامل پروژه های هسا 3،1 و 4 با سازندگان آنها در محل این سه کارگاه حاضر شد. این اقدام در راستای بازدیدهای هفتگی از روند پیشرفت پروژه های مسکن مهر صورت گرفته است.

اسماعیل نسب گفت: مقرر شده بود تا پایان سال جاری این سه پروژه تحویل متقاضیان گردد اما به دلیل مشکلات بر سر راه مسکن مهر از جمله تاخیر در تخصیص منابع مالی و عدم حضور به موقع دستگاه های خدمات رسان تحویل این واحدها به تاخیر افتاد که خوشبختانه با تخصیص اعتبار، امروز شاهد فعال شدن این 3 کارگاه هستیم.

اسماعیل نسب در ادامه اظهار داشت: سازندگان این 3 پروژه باید علاوه بر برنامه زمانبندی تحویل واحدها، برنامه نیروی انسانی پروژه خود را این هفته به شرکت عمران پرند ارائه دهند و پروژه خود را فعال نمایند.

وی با بیان اینکه پرداخت به پیمانکارات کماکان بصورت بلوک بودجه انجام خواهد گرفت، تصریح کرد: شرکت عمران پس از تحویل کامل بلوک بصورت کامل با تمام امکانات از جمله آب، برق، گاز، آسانسور به متقاضیان نسبت به آزاد سازی منابع مالی در وجه سازندگان اقدام خواهد نمود.

اسماعیل نسب در پاسخ به سوال یکی از سازندگان در مورد محوطه سازی و آسفالت گفت: تا زمانی که کار دستگاههای خدمات رسان در پروژه به اتمام نرسیده سازندگان از آسفالت نمودن معابر خودداری کنند.

تامین برق سه فاز آسانسورها

عضو هیات مدیره شرکت عمران پرند در خصوص تامین برق سه فاز آسانسورها عنوان داشت: شرکت عمران پرند تاکنون طی چند مرحله مکاتباتی را در خصوص تامین برق سه فازآسانسورها با اداره برق استان انجام داده و کماکان پیگیر حل این مشکل هستیم.

در پایان این جلسات مقرر گردید ظرف یک ماه آینده کلیه نواقص واحدها از جمله پمپ و مخزن و آسانسور در واحدهایی که دارای ساکن می باشند توسط سازندگان مرتفع گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج