روابط عمومی ایران ‌ایر اعلام کرد :با توجه به موکول شدن مراحل تحویل هواپیما در فرانسه به روز چهارشنبه 5 مهرماه 96، ورود هواپیما به کشور به روز 6 مهر(فردا) تغییر یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، دیروز روابط عمومی ایران ‌ایر اعلام کرد دو فروند هواپیمای ATR خریداری شده هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" به‌طور همزمان امروز (چهارشنبه 5 مهرماه 96) در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهند نشست.

این در حالی است که روابط عمومی ایران‌ایر چند ساعت بعد از تاخیر 24 ساعته در ورود این هواپیماها خبر داد. مدیرکل روابط عمومی هما در این‌باره گفت:‌« ضمن عذرخواهی، به اطلاع می‌رساند با توجه به  موکول شدن مراحل تحویل هواپیما در فرانسه به روز چهارشنبه 5 مهرماه 96، ورود هواپیما به کشور به روز 6 مهر(فردا) تغییر یافت.

تاکنون 4 فروند هواپیمای ATR از مجموع 20 فروند هواپیمای خریداری شده هما وارد کشور شده است. با احتساب 3 فروند هواپیمای ایرباس، تاکنون 7 فروند هواپیمای خریداری شده نو وارد ناوگان ایران‌ایر شده است. پول خرید این هواپیماها و 2 هواپیمایی که قرار است فردا وارد کشور شود، به صورت نقدی و از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج