معاون علمی فناوری رئیس‌جمهور گفت: باید فضایی ایجاد شود تا دست دلالان از بازار کشاورزی قطع شود، و اگر محصولات کشاورزی به صورت مستقیم بازاریابی شده و به دست مشتریان برسند، دیگر برنج‌کاران و باغداران متضرر نمی‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، سورنا ستاری امروز، 7 شهریورماه در حاشیه افتتاح طرح اضطراری آبرسانی به شهرهای الف مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دانش موجب برطرف شدن مشکلات مازندران می‌شود، هر اندازه که دانش بومی در منطقه تقویت شود، پیشرفت حاصل می‌شود.

وی با تاکید بر نفوذ دانش در حوزه کشاورزی، خاطرنشان کرد: ظرفیت‌های بسیاری در جوانان عضو شرکت‌های دانش‌بنیان نهفته است. چه بسا اگر اعضای شرکت‌های دانش‌بنیان این فرصت را داشته باشند که بر روی مشکلات استان خود متمرکز شوند، بسیار موثر خواهند بود، البته این امر نیاز به حمایت دارد.

معاون علمی‌وفناوری رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدف اصلی باید در زمینه رفع مشکلات استان باشد، افزود: کشاورزی، صنعت و محیط زیست از جمله بخش‌های مشکل‌دار استان مازندران هستند که نیاز به ورود علمی جوانان دارند.

وی با اشاره به اینکه باید فضایی ایجاد شود تا دست دلالان از بازار کشاورزی قطع شود، گفت: اگر محصولات کشاورزی به صورت مستقیم بازاریابی شده و به دست مشتریان برسند، دیگر برنج‌کاران و باغداران متضرر نمی‌شوند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج