مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران از افتتاح 40 پروژه تأمین آب در هفته دولت خبر داد و گفت: تلاش می کنیم علاوه بر کمیت،کیفیت اجرای پروژه‌ها را افزایش دهیم و مطالعات دقیق کارشناسی قبل از اجرا توسط مشاوران انجام می شود تا از حداقل منابع حداکثر بهره وری را داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران،رضا پوررجب گفت: این شرکت 400 روستای استان تهران را که 154 هزارو 191 خانوار و 592 هزارو 507 نفر جمعیت را در خود جای داده‌اند،تحت پوشش دارد و خدمات آبرسانی به آنها ارائه می شود.

مدیرعامل آبفار استان تهران افزود:از تعداد 148 هزارو 173 فقره انشعاب روستایی تعداد 122 هزارو 256 فقره از آن خانگی و تعداد 25 هزارو 917 فقره غیر خانگی است.

پورجب گفت: برای هفته دولت امسال توانستیم 40 پروژه تأمین آب با حجم عملیات شامل حفر و تجهیز 10 حلقه چاه، احداث 6 باب مخزن به حجم 2350 متر مکعب ، اجرای 12 کیلومتر خط انتقال و 11.5 کیلومتر شبکه توزیع، احداث 4 باب ساختمان تأسیسات، 2350 متر مربع محوطه سازی و دیوار کشی و اجرای 4 پروژه تأمین برق با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان را اجرا کنیم.

مدیرعامل آبفار استان تهران افزود: پروژه های مذکور در سطح روستاها و مجتمع های آبرسانی در شهرستانهای دماوند، فیروزکوه، پردیس، شمیران، ری، پاکدشت، پیشوا، تهران، رباط کریم، شهریار، قدس و ملارد انجام شده و با توجه به کاهش منابع تأمین آب در سطح روستاها امیدواریم بهره‌برداری از این پروژه‌ها تا حد زیادی مشکلات را رفع و رضایت مشترکین را در بر داشته باشد.

پوررجب تأکید کرد: بر اساس سیاست های شرکت آبفار استان تهران تلاش می‌کنیم علاوه بر کمیت،کیفیت اجرای پروژه‌ها را نیز افزایش دهیم و مطالعات دقیق کارشناسی قبل از اجرا توسط مشاوران ذیصلاح انجام می گیرد تا از حداقل منابع بتوانیم حداکثر بهره وری را داشته باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج