رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر از اجرای طرح هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی برای نخستین بار در کلانشهر شیراز خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک شهر، هادی امین زاده با اعلام این خبرگفت: درآینده نزدیک تمامی وسایل نقلیه سیستم حمل و نقل عمومی درون شهری شیراز از جمله تاکسی‌ها به کارتخوان الکترونیک تجهیز و به سیستم پرداخت الکترونیک متصل خواهند شد .

وی  افزود: یکی از مزیت‌های استفاده از پرداخت الکترونیکی، آمارگیری است که این کار به مدیریت ناوگان حمل و نقل عمومی کمک می‌کند تا بتواند هم در مدیریت لحظه ای موفق باشد و هم مدیریت دراز مدت را به درستی انجام دهد .

امین زاده با اشاره به این‌که کارت شهروندی بانک شهر که در حال حاضر بسیاری از شهروندان از آن استفاده می‌کنند ، می‌تواند برای 16 خدمت مورد استفاده قرار گیرد گفت: اگر تمام خدمات شهروندی در یک کارت تجمیع شود مردم استقبال بیشتری خواهند داشت .

رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر با اشاره به طرح پایلوت هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی برای نخستین بار در کلانشهر شیراز ، گفت: طرح پایلوت سامانه هوشمند تاکسیرانی مشتمل بر تامین و نصب دستگاه تاکسیمتر ، رابط پرداخت آنلاین و آفلاین کرایه در تاکسی، سامانه گزارش گیری AVL و  AFC  مطابق با بروزترین تکنولوژی در صنعت حمل ونقل دنیاست که روند پیاده سازی آزمایشی آن از چندی پیش روی 250 دستگاه تاکسی به صورت پایلوت در شهر شیراز اجرا شده است.

وی ابراز امیدواری کرد که با حمایت مدیران شهری، رانندگان و شهروندان شیراز در آینده نزدیک ، تمام تاکسی های شیراز به این سامانه تجهیز می‌شود .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج