استاندار کرمان از بانک پاسارگاد به عنوانی بانکی توسعه‌گرا تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، از شرکت‌های گروه مالی پاسارگاد و به‌عنوان نخستین و بزرگترین هلدینگ صنعتی و معدنی کشور، در جهت توسعه فضای سبز و کنترل ریزگردها، عملیات اجرایی طرح مشارکتی ۱۰۰۰ هکتار جنگل‌کاری را با همکاری اداره کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان کرمان آغاز کرد.

در مراسم آغاز این طرح که با حضور مهندس رزم‌حسینی استاندار کرمان، رجبی‌زاده مدیرکل اداره منابع‌طبیعی و آب‌خیزداری استان و دکتر پورمند مدیرعامل هلدینگ میدکو برگزار شد، استاندار کرمان ضمن تشکر از اقدامات این هلدینگ در استان کرمان، این شرکت را یک بخش خصوصی موفق و نمونه معرفی کرد. وی همچنین از حمایت‌های بانک‌پاسارگاد از شرکت میدکو، به‌عنوان یک بانک توسعه‌گرا تشکر و قدردانی کرد.

در ادامه، مدیرکل اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان نیز ضمن تشکر از اقدامات این هلدینگ، به تشریح طرح ایجاد فضای سبز در استان در قالب طرح‌های اقتصادمقاومتی پرداخت.

همچنین پورمند مدیرعامل شرکت، با تشکر از استاندار کرمان، در خصوص فعالیت‌های این شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی توضیح داد و گفت: در حال حاضر، شرکت‌ ما در استان کرمان، حدود ۳۳۰ هکتار فضای سبز ایجاد کرده‌ که با اتمام این پروژه میزان فضای سبز ایجاد شده توسط این هلدینگ، بالغ بر ۱۳۰۰ هکتار خواهد شد. این میزان در مقایسه با ۲۰۰۰ هکتار زمین کارخانجات، نسبت قابل‌قبولی است.

وی خاطرنشان کرد: بخش قابل‌توجهی از میزان آب مصرفی در شرکت میدکو از تصفیه فاضلاب استان تأمین می‌شود.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج