نایب رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران گفت: در سال 1384 با در پیش گرفتن الگوها و برنامه هایی مبنی بر توجه به بنگاه های زودبازده و بدون توجه به زیرساخت ها ، سیاست های توزیع و تقسیم پول در پیش گرفته شد که در نتیجه کارآفرینی دچار مشکل شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین سلاح ورزی روز پنجشنبه در آئین افتتاح سومین همایش ملی کارآفرینی و توسعه با محوریت اشتغال پایدار که درمحل اتاق بازرگانی لرستان برگزار شد اظهار کرد: باید تلاش کرد تا کارآفرینی و توسعه اشتغال به ریل خود بازگردد.
وی با بیان اینکه در کشور نتوانسته ایم از کارآفرینی در اجرا و بهره برداری استفاده کنیم گفت: کارآفرینی به معنای در مسیر اشتغالزایی قرار گرفتن است.
سلاح ورزی تصریح کرد: ایجاد شغل یکی از ابعاد کارآفرینی همراه با خلاقیت به شمار می رود که باید با در پیش گرفتن برنامه های متناسب در رسیدن به آن گام برداشت.
وی با تاکید بر اینکه توسعه کارآفرینی باید در اولویت قرار گیرد افزود: مهمترین و اصلی ترین بحث در مورد کارآفرینی ، توجه به کارآفرینان است.
نایب رئیس اتاق بازرگانی صنایع و معادن کشور افزود: کارآفرینان از ظرفیت رشد و خلاقیت خوبی برخوردار هستند که باید از این ظرفیت در راستای توسعه و رونق اشتغال بهره گرفت.
سومین همایش ملی دو روزه کارآفرینی صبح امروز با حضور مسئولانی استانی و کشوری در محل اتاق بازرگانی لرستان افتتاح شد.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج