در اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها یک نمایشگاه جانبی به منظور ارائه آخرین دستاوردها، توانمندی ها و محصولات شرکت های فعال در صنعت کمپرسور کشور نیز برپا می شود.

احمدرضا احرارنژاد، رئیس اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج اظهار داشت: با توجه به اینکه کمپرسورها یکی از مهم ترین و حیاتی ترین تجهیزات مورد نیاز در صنایع کشور است در راستای تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" و با هدف توسعه و تعالی صنعت کمپرسور کشور اولین همایش ملی تخصصی کمپرسورها با حمایت و مشاکت وزارتخانه های نفت، صنعت معدن و تجارت و نیرو به عنوان گردهمایی تخصصی سالیانه صنعت کمپرسور کشور توسط مرکز آموزش هوایار برگزار می شود.

این همایش با استقبال گسترده صنایع کشور و با حضور اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد وزارت نفت، وزارت نیرو و وزارت صنعت معدن تجارت و با سخنرانی متخصصین داخلی و بین المللی به مدت یک روز در 14تیرماه سال جاری و محل مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار می شود.

محورها وموضعات همایش و همچنین اطلاعات ثبت نام و مشارکت در وب سایت همایش به آدرس www.iccompressor.ir در دسترس صنعتگران و علاقه مندان می باشد.

وی اظهار امیدواری کرد این همایش منجر به بهبود و ارتقای دانش فنی و مهارت های کاربردی صنعتگران کشور شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج