نسل جدید صندوق‌های امانات الکترونیک در بانک ملت، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک ملت، این بانک با هدف ایجاد آرامش و امنیت خاطر برای آن دسته از مشتریان که همواره نگرانی‌هایی بابت نگهداری اشیای قیمتی و مدارک و اوراق با ارزش خود به هنگام ترک خانه، سفر و ... دارند، با به کارگیری بهترین سیستم‌های ایمنی ضدسرقت و ضدحریق همچنین سامانه مدیریتی- حفاظتی منحصر به فرد، نسل جدیدی از صندوق‌های امانات الکترونیک را برای ارائه به مشتریان، آماده کرده است.

سامانه یادشده، این امکان را برای مشتریان فراهم ساخته تا از خدمات صندوق امانات با کیفیت‌تری نسبت به قبل بهره‌مند شوند.

انطباق با استانداردهای جهانی، امنیت بسیار بالای مخزن مربوطه، باز و بسته‌شدن قفل صندوق صرفا از سوی مشتری با استفاده از تکنولوژی‌های بایومتریک، دیجیتال و الکترونیک، امکان استفاده مشتری از صندوق مربوطه به صورت انفرادی، اشتراکی یا وکالتی و مقرون به صرفه‌بودن این صندوق نسبت به نگهداری گاوصندوق شخصی، از مهم‌ترین مزایای سامانه متمرکز صندوق امانات بانک ملت است که آن را از سایر صندوق‌های امانات موجود در کشور متمایز ساخته است.

بر اساس این گزارش، این سامانه حاصل تلاش کارشناسان مجرب بانک ملت بوده و با درنظر گرفتن شرایط و مقررات بومی کشور و نیاز مشتریان، در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ طراحی و پیاده‌سازی شده است.

متقاضیان می‌توانند برای بهره‌مندی از امکانات این سامانه، با مراجعه به شعب منتخب شهر تهران، تکمیل فرم درخواست و ارائه مستندات لازم، نسبت به انعقاد قرارداد اجاره صندوق امانات الکترونیک، اقدام کنند.

بانک ملت اعلام‌کرد: مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شعب منتخب می‌توانند با مرکز ارتباط بانک ملت به شماره تلفن ۱۵۵۶ تماس بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج