بانک آینده در راستای اولویت‌های خود، مبنی بر حمایت از بخش‌های واقعی اقتصاد، افزایش تولید داخلی و توجه به مقوله اشتغال، برنامه‏‌های هدف‌مندی در جهت تأمین مالی واحدهای تولیدی و به‏‌ویژه واحدهای کوچک و متوسط(SME)را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری موج ، بانک آینده اعلام‌کرد: این بانک با اجرای برنامه‌های خود در ارتباط با تأمین منابع مالی و پاسخ‌گویی به نیاز فعالان اقتصادی، تاکنون توانسته است علاوه بر تعامل پویا با وزارت صنعت، معدن و تجارت در این عرصه، خود نیز رأساً با بازاریابی مستقیم، مشتریان واجد شرایط را شناسایی و پاسخ‌گوی بخشی از نیاز آن‌ها باشد.

دستاورد حاصل از این رویکرد، تصویب پرداخت بیش از یک‎هزار و پانصد و پنج میلیارد ریال تسهیلات بوده که تا پایان سال 1395 جمعاً ‎هزار و یک ‎صد و شش میلیارد ریال آن از سوی بانک آینده به بنگاه‌های خرد و متوسط مورد هدف پرداخت شده است.

بنا بر اعلام بانک آینده، در نخستین گردهمایی مدیران ارشد و رؤسای شعب این بانک در سال‌جاری نیز تلاش هرچه بیشتر در جهت تقویت بنیان‌های اقتصادی کشور و حمایت از تولید و اشتغال، به‌عنوان اولویت‌ بانک آینده در برنامه‎های سال 1396، مورد تأکید قرار گرفت.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج