وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای، عضویت محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی را در هیات مدیره شرکت های خصوصی تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، در این اطلاعیه که روز شنبه منتشر شد،آمده است: حصول اطمینان از صحت اخبار منتشره اصل حیاتی و بنیادی در کار اطلاع رسانی برای هر خبرگزاری است که در همه جوامع مورد اذعان و عمل است و به طور قطع انتظار می رود رسانه وابسته به نهاد نظامی مدعی انقلابی و اعتقادی بودن بیش از سایر رسانه ها ملزم و مقید به رعایت اصول اخلاقی و حرفه ایی باشد، اما به نظر می رسد این رسانه همانند نامزد های مورد حمایتشان برای رسیدن به هدف همه اصول و موازین را زیر پا می گذارند و به قول معروف به خود زنی و سیم آخر زده است.

به نظر می رسد برخی رسانه های مخالف دولت خبر دروغ عضویت وزیر جهاد کشاورزی را در دقایق پایانی مناظره در حالی منتشر کرد که از این رهگذر به نامزد های بازنده مناظره که همه بد اخلاقی ها را نیز انجام دادند، کمکی کرده باشد و خودشان هم در این راستا از هیچ کوششی دریغ نکرده باشند.

وزارت جهاد کشاورزی با تکذیب هرگونه عضویت وزیر جهاد کشاورزی در هیات مدیره شرکت های خصوصی پس از قبول مسئولیت وزارت، در نخستین ساعات اداری روز شنبه اقدام قانونی لازم به منظور پیگیری قضایی انتشار این اخبار دروغ مطابق قونین ومقررارت به عمل خواهد آورد .

در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری برخی رسانه های منتقد دولت در خبری عضویت وزیر جهاد کشاورزی دولت یازدهم را در هیات مدیره 20 شرکت خصوصی مدعی شدند.

و این رسانه می گوید که محمود حجتی یکی از رکوردداران حضور همزمان در مشاغل دولتی و عضو هیئت مدیره شرکت‌های خصوصی بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج