مایکروسافت روز گذشته از نسخه جدید برنامه وان نوت برای ویندوز ۱۰ رونمایی کرد و آن را به طور اختصاصی در اختیار برخی کاربران برنامه آفیس قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیجیتال ترندز، مایکروسافت بر خلاف رویه همیشگی به جای اعلام ویژگی های وان نوت تازه خود از کاربران خواسته تا با بررسی نرم افزار مذکور امکانات تازه آن را شناسایی کنند.

مایکروسافت به همین منظور با ارسال مطلبی در حساب کاربری آفیس اینسایدر خود در توییتر از آنان خواسته تا هم سوالات خود را در مورد وان نوت تازه مطرح کنند و هم ویژگی های جدید شناسایی شده را اعلام کنند.

مایکروسافت می گوید به افرادی که بتوانند ویژگی های جدید و جذاب وان نوت را شناسایی کنند، جوایزی هم اعطا می کند. کاربران برای استفاده از وان نوت جدید باید نسخه به روزشده Office Insider Fast Ring برای وان نوت را بر روی ویندوز 10 نصب کنند.

سپس در محیط وان نوت گزینه تنظیمات را باز کرده و در بخش Options گزینه Enable Beta Features را فعال کنند. پس از آن قابلیت های جدید وان نوت کاملا فعال شده و کاربران می توانند برای شناسایی آنها اقدام کنند.

برخی از این ویژگی های جدید که توسط کاربران شناسایی شده اند، عبارتند از باز کردن چند پنجره  برای دسترسی ساده تر و مدیریت بهتر یادداشت ها، انتخاب ساده پنجره ای که برای اجرای دستورالعمل های مختلف باز می ماند، مشخص کردن صفحاتی که دارای تغییرات ناخوانده است و امکان علامت زدن آنها به عنوان صفحات خوانده شده، افزودن جزییات نشست ها نیز وجود دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج