مراسم معارفه سرپرست جدید ارزی و امور بین الملل بانک دی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک دی، در مراسمی با حضور سرپرست بانک، روسای ادارات و پرسنل معاونت ارزی و امور بین الملل، سرپرست جدید این بخش معرفی شد.

در این مراسم، علیرضا عاطفی فر- سرپرست بانک دی- ضمن تشکر از تلاشهای صورت گرفته معاونین قبلی که با همت صادقانه موجبات رشد این بخش از بانک دی را فراهم کرده بودند، علی مهرپور را به عنوان سرپرست جدید این بخش معرفی کرد.

وی با تاکید بر این موضوع که در اهداف سال  96 بانک دی نگاه خاص و ویژه ای به فعالیت های حوزه بین الملل ایجاد شده است گفت: ان شاالله بتوانیم از توانمندیهای معاون جدید در پیشبرد اهداف سالانه بانک استفاده کنیم که این امر، جز با همکاری و همدلی پرسنل توانمند این معاونت میسر نمی باشد.

عاطفی فر هم چنین بر موضوع آموزش و لزوم به اشتراک گذاری علم مربوط به این کار بین پرسنل اشاره کرد و گفت: می بایست آموزش های لازم در این حوزه به همه همکاران داده شود تا در صورت غیاب هریک، دیگری بتواند کار او را انجام داده و بدین ترتیب علاوه بر ایجاد توازن میان کار و زندگی پرسنل که ناشی از استفاده آن ها از مرخصی استحقاقی شان می باشد، کار این معاونت که از مهمترین وجهه های بانک است نیز انجام شود. عاطفی فر ضمن اشاره به سابقه کاری علی مهرپور از جمله ریاست هیات مدیره یک شرکت صرافی، ریاست چندین شعبه از یک بانک در کشور های مختلف و ... برای وی آرزوی توفیق روزافزون در بانک دی کرد.

در پایان نیز علی مهرپور، ضمن ابراز خرسندی از حضور در بانک دی، از برنامه های پیش روی خود از جمله تلاش برای افزایش تعداد کارگزاران خارجی صحبت کرد و هم چنین بر لزوم به روز بودن در این حوزه با توجه به بین المللی بودن امور و استفاده از سیستم ها و نرم افزار های جدید از جمله نرم افزارهای مبارزه با پولشویی در حوزه ارزی نیز سخن گفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج