مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی، رامین حاتمی را به مدیریت عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در حکم علی کاردر خطاب به حاتمی آمده است: «با عنایت به پیشنهاد معاون محترم تولید و با توجه به مراتب تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران منصوب می شوید».

کاردر در این حکم انتصاب، اهم ماموریت‎های مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر لازم به منظور تولید صیانتی و افزایش ضریب بازیافت از مخازن نفت و گاز و برنامه ریزی جهت تولید حداکثری از میادین مشترک نفت و گاز عنوان کرده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم، بر ضرورت برنامه ریزی و پیگیری مستمر جهت تکمیل و راه اندازی طرح ها و پروژه های توسعه ای و خصوصا نگهداشت تولید در چارچوب برنامه های ابلاغ شده از سوی این شرکت و برنامه ریزی و انجام اقدامات لازم جهت تربیت و بکارگیری نیروهای متعهد، متخصص و جوان نیز تاکید کرده و یادآور شده است: تدابیر پیشگیرانه تعمیراتی جهت افزایش بهره وری تجهیزات و تاسیسات و همچنین برنامه ریزی جهت نوسازی و بهسازی تاسیسات موجود ضرورت دارد.

معاون وزیر نفت، توجه ویژه به موضوع HSE و نظارت مستمر بر اجرای دستورالعمل های ابلاغ شده، انجام پیش بینی‎های لازم جهت ایجاد انعطاف در تولید گاز متناسب با برنامه های تولید و ضرورت های فصل سرما و اتخاذ تدابیر و راهبردهای لازم به منظور ارتقا سلامت اداری و شفاف سازی تعاملات مالی در تمامی فعالیت‎های شرکت را از دیگر ماموریت‎های مدیرعامل جدید شرکت نفت مناطق مرکزی ایران خوانده است.

بر اساس این گزارش، رامین حاتمی پیش از این مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بوده است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین در نامه‎ای جداگانه از زحمات و خدمات سلبعلی کریمی، مدیر پیشین شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در طول مدت مسئولیت مدیرعاملی این شرکت قدردانی کرده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج