وزیر راه و شهرسازی در آستانه تحویل سال نو وآغاز نوروز سال 1396 به منظور بررسی چگونگی کنترل وضعیت راه‌های کشور از سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز دوشنبه 30 اسفندماه به منظور بررسی چگونگی عملکرد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در کنترل وضعیت راه‌های کشور از سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور واقع در ساختمان راهبران سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای بازدید کرد.

براساس گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور بیشترین آمار سفر از ابتدای طرح نوروزی تا کنون مربوط به 26 اسفندماه بوده و پیش‌بینی می‌شود این آمار در روزهای آینده با توجه به موج بازگشت سفرهای نوروزی به چهارم فروردین ماه اختصاص یابد.

با توجه به آمار به دست آمده پیک سفرهای نوروزی امسال بین ساعات 7 تا 8 صبح اعلام شده که نشان‌دهنده تغییر رفتار ترافیکی و زمان‌بندی مسافران نسبت به سال‌های گذشته است.

طبق آمار گزارش شده از ابتدای طرح نوروزی سال 1396 تاکنون تعداد 328 هزار و 625 نفر از طریق تماس تلفنی، 4 میلیون و 570 هزار نفر از طریق سایت و اپلیکیشن و همچنین 70 هزار و 544 نفر از طریق پیامک جهت آگهی از وضعیت راه‌های کشور به این مرکز مراجعه کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج