مدیر عامل، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر گفت: مهمانداران هواپیما با لباس محلی و چادر پذیرای میهمانان هستند و خوشبختانه از این کار استقبال خوبی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، ابوالفضل حقیقی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: شرکت هواپیمایی تفتان ایر پروازهای خود را از 28 اسفند متوقف خواهد کرد و در اولین روز اداری بعد از تعطیلات نوروزی از سرخواهد گرفت.

وی با اشاره براینکه تاخیر و بخش ابطال پرواز ها دلایل مختلف دارد اظهار کرد: بخشی از این تاخیرها به علت این است که شرکت هواپیمایی تفتان ایر در دامن شرکت هواپیمایی ماهان، پرواز انجام می‌دهد. برخی از تاخیر ها مربوط به وقایع صنعتی و آب و هوا است.

حقیقی بیان کرد: شرکت تفتان ایر در سال 81 ثبت و در سال 83 پروازهای آن شروع شده است که در سال 93 این شرکت پرواز های خود را با نام تفتان شروع کرد.

وی با اشاره به مطلب بالا خاطرنشان کرد: سال 94 مجددا 3 فروند هواپیما دوباره خریداری و کار در سال 1395 استارت زده شده است و کار شرکت رسما با اعلام رئیس جمهور آغار شد.

وی با بیان اینکه هواپیماها چک های دوره‌ای سنگین دارند افزود: یک فروند هواپیمای تفتان به همین دلیل در اوکراین است. در حال حاضر پرواز ها با یک فروند صورت می‌گیرد و این مورد یکی از دیگر دلایل تاخیر در پرواز های این شرکت است.

سرمایه گذار شرکت تفتان ایر در سیستان وبلوچستان عنوان کرد: پیش بینی ها برای خریداری سه فروند هواپیما دیگر انجام شده که با اضافه شدن این هواپیماها تاخیر و ابطال پرواز تفتان ایر کاهش خواهد داشت.

حقیقی، سرمایه گذاریها برای خریداری این سه فروند هواپیما را 21میلیون دلار عنوان کرد و گفت: تفتان ایر متعلق به مردم سیستان و بلوچستان است و وظیفه دارد در هر صورت حتی با یک مسافر کار خود را انجام دهد. برای خرید بلیط از شرکت هواپیمایی تفتان ایر پایین ترین سطح در نظر گرفته شده و تسهیلات جدیدی برای تغییر بلیط ارائه نشده است.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج