بانک صادرات ایران در سومین همایش بین المللی کار آفرینی کسب و کار فروش که در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد از خانواده معظم شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو تقدیر به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این آیین علمی و فرهنگی که با حمایت بانک صادرات ایران و شرکت مبنا کارت برگزار شد، علی جهانی رییس روابط عمومی این بانک به پاس رشادت، فداکاری و تلاش های آتش نشانان جانفشان از خانواده های آنها تجلیل کرد.

بر اساس این گزارش همایش یاد شده در راستای استفاده از ره آوردهای علمی و آخرین رهیافت های مراکز دانشگاهی برای استفاده از همه ظرفیت ها به منظور کارآفرینی و ایجاد فرصت های شغلی نوین در سالن همایش های برج میلاد و با ارایه ٦ سخنرانی تخصصی برگزار شد.

این گزارش می افزاید: حضور اساتید بین الملل و نام آشنا از دانشگاه های معتبر خاورمیانه و همچنین کارآفرین مطرح این منطقه باعث غنا بخشی به همایش کارآفرینی و استقبال گروه های مختلف و نخبگان علمی و دست اندرکاران صنایع، تجارت و بخش های مختلف  از این رویداد علمی شده بود.

بانک صادرات ایران با توجه به برخورداری از شبکه گسترده داخلی و بین المللی در کانون فعالیت های اقتصادی  ملی و بین المللی قرار دارد و  نقش آفرینی  در فرایند شناسایی و معرفی فرصت های مختلف کارآفرینی را در این عرصه ها دنبال می کند.

شایان توجه است؛ در این همایش یک روزه تندیس ویژه این همایش نیز به پاس قدردانی از نقش و جایگاه بانک صادرات ایران در حمایت از رخدادهای علمی و بر مبنای ایفای نقش در مسئولیت اجتماعی، به نمایندگی از این بانک به مهرداد مظفری معاون برنامه ریزی و سرمایه های انسانی بانک صادرات ایران اعطا شد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج