معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس از اتصال شهرک صنعتی خرامه به شبکه سراسری گاز کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سید مصطفی هاشمی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح اتصال شهرک صنعتی خرامه به شبکه گاز سراسری، توسط شرکت گاز فارس و با اجرای خط انتقال و نصب و راه‌اندازی ایستگاه تقلیل فشار TBSانجام‌ شده است.

وی افزود: پیش‌ از این نیز شبکه داخلی گاز در این شهرک صنعتی با اعتباری افزون بر 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات شرکت شهرک‌های صنعتی فارس انجام‌ شده بود.

هاشمی اظهار داشت: طرح شبکه داخلی گاز شامل حفر و اجرای کانال و عملیات لوله‌گذاری به طول 4 هزار متر است که در آن از لوله‌های پلی‌اتیلن و فلزی بر اساس استاندارهای جهانی استفاده‌ شده است.

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس تصریح کرد: با اتصال شهرک صنعتی خرامه به شبکه گاز، ظرفیت تأمین 20 هزار مترمکعب گاز در ساعت برای واحدهای صنعتی فراهم‌ شده است.

هاشمی بیان کرد: شهرک صنعتی خرامه دارای 97 هکتار مساحت است که 69 هکتار آن صنعتی و قابل‌ واگذاری است.

وی تصریح کرد: تاکنون در این شهرک صنعتی 18 قرارداد با متقاضیان منعقد که از این تعداد یک واحد بهره‌بردار با اشتغال‌زایی 22 نفر در مرحله فعالیت است.

معاون فنی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس یادآور شد: شهرک صنعتی خرامه که دارای زیرساخت‌های آب، برق و گاز و مخابرات است ظرفیت استقرار بیش از 340 واحد صنعتی با پیش‌بینی اشتغال‌زایی برای یک‌هزار نفر را دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج