اتاق اصناف ایران با صدور بیانیه ای از تمام کسبه و بازاریان سراسر کشور خواست همراه با مردم همیشه در صحنه و همچون گذشته به صورت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، اتاق اصناف ایران ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ، از خانواده بزرگ اصناف دعوت کرد به صورت چشمگیر در راهپیمایی 22 بهمن مشارکت کنند.

کسبه و بازاریان مانند مردم همیشه در صحنه ، نقش موثری در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس داشته اند و حدود 11 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

ملت بزرگ ایران انقلاب شکوهمند خود را با توکل به خدا و اقتدا به شجاعت و ظلم‌ستیزی امام حسین(ع) آغاز و تا پیروزی کامل از پای ننشست و پس از پیروزی نیز با همان عقیده پاک و استوار در حفاظت از گوهر گران‌بهای انقلاب اسلامی کوشید.

امروز با روی کار آمدن رئیس جمهوری جدید آمریکا شاهد تهدیدات فراوان و نمایان شدن چهره واقعی دولتمردان آمریکا هستیم اما باید توجه داشت که با توجه به توانمندی‌های نظامی و حمایت مردمی از انقلاب اسلامی، مهم‌ترین تهدید فعلی دشمنان علیه انقلاب و ملت ایران جنگ نرم آنان در حوزه های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است و این مسئله هوشیاری مسئولان و مردم را در تمامی حوزه‌ها می‌طلبد.

انقلابی‌گری، انقلابی‌بودن و انقلابی‌ماندن تنها در حرف و شعار نباید باشد و باید مطابق شاخص‌هایی که رهبر معظم انقلاب برای آن مشخص کرده‌اند، عمل کرد.

بنابر این لازم است که ضمن پایبندی به مبانی و ارزش‌های اساسی اسلام و انقلاب و هدف گیری آرمان‌ها برای رسیدن به آنها در سایه استقلال کشور، در برابر تهدیدهای دشمنان نظام برنامه داشته باشیم و هیچ‌گاه از تقوای دینی و سیاسی غافل نشویم.

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اصناف سراسر کشور همواره در راهپیمایی 22 بهمن حضور چشمگیری داشته اند و امسال نیز با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی امسال نیز وحدت و همدلی و صلابت انقلابی خود را به منصه ظهور خواهند داشت و ضمن پاسداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، با آرمان های والای امام (ره) تجدید میثاق و با مقام معظم رهبری پیمانی دوباره خواهند بست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج