حجت الاسلام نبوی رییس دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان که تیم بسیج سازندگی این شرکت را همراهی می‌نمود، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برپایی این اردوی جهادی گفت: این خدمات برای افرادی که استطاعت مالی لازم جهت مراجعه به مراکز بهداشتی را ندارند، در مقاطع خاصی می‌تواند مؤثر واقع شود که قابل تقدیر است. وی افزود: وقتی تلاش می‌کنیم در زندگی خود با تقوی‌تر باشیم، به واقع هم دنیا را و هم آخرت خود را آباد نموده‌ایم. حجت الاسلام نبوی ابراز امیدواری کرد، ارائه این خدمات همچنان ادامه داشته باشد و هرچه سریع‌تر همه اقشار جامعه به سطوح قابل قبولی از خدمات پزشکی دسترسی یابند. به گزارش خبرنگار فولاد، در جریان ارائه این خدمات، هوشنگ نوایی فرمانده سپاه ناحیه دهاقان با حضور در محل برگزاری اردوی سلامت، از اعضای بسیج شرکت فولاد مبارکه و تمامی کارکنان و مسئولان این شرکت قدردانی کرد و گفت : وقتی مردم لذت خدمت را می‌چشند، اعتمادشان به نظام و خدمات نظام در هر قالبی که ارائه شو د،بیشتر می‌شود که این قابل تقدیر است. گفتنی است، اعزام کارشناس بهداشت به چهار مدرسه و اهدای بسته‌های بهداشتی به دانش آموزان این مدارس از دیگر فعالیت‌های این گروه بود. ضمن اینکه شورای حوزه مقاومت بسیج شرکت فولاد مبارکه با برنامه‌ریزی انجام شده با بازدید از خدمات‌رسانی پایگاه سلامت در این منطقه ، جلسه ‌ایی با مسئولان منطقه در مجموعه فرهنگی این روستا برقرار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام نبوی رییس دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان که تیم بسیج سازندگی این شرکت را همراهی می‌نمود، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران  برپایی این اردوی جهادی گفت: این خدمات برای افرادی که استطاعت مالی لازم جهت مراجعه به مراکز بهداشتی را ندارند، در مقاطع خاصی می‌تواند مؤثر واقع شود که قابل تقدیر است.
وی افزود: وقتی تلاش می‌کنیم در زندگی خود با تقوی‌تر باشیم، به واقع  هم دنیا را و هم آخرت خود را آباد نموده‌ایم.
حجت الاسلام نبوی ابراز امیدواری کرد، ارائه این خدمات همچنان ادامه داشته باشد و هرچه سریع‌تر همه اقشار جامعه به سطوح قابل قبولی از خدمات پزشکی دسترسی یابند.
به گزارش خبرنگار فولاد، در جریان ارائه این خدمات،  هوشنگ نوایی فرمانده سپاه ناحیه دهاقان با حضور در محل برگزاری اردوی سلامت، از اعضای بسیج شرکت فولاد مبارکه و تمامی کارکنان و مسئولان این شرکت قدردانی کرد و گفت : وقتی مردم لذت خدمت را می‌چشند، اعتمادشان به نظام و خدمات نظام در هر قالبی که ارائه شو د،بیشتر می‌شود که این قابل تقدیر است.
گفتنی است، اعزام کارشناس بهداشت به چهار مدرسه و اهدای بسته‌های بهداشتی به دانش آموزان این مدارس از دیگر فعالیت‌های این گروه بود. ضمن اینکه شورای حوزه مقاومت بسیج شرکت فولاد مبارکه با برنامه‌ریزی انجام شده با بازدید از خدمات‌رسانی پایگاه سلامت در این منطقه ، جلسه ‌ایی با مسئولان منطقه در مجموعه فرهنگی این روستا برقرار کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج