آیین افتتاح نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سیاوش جعفریان مجری این فروشگاه گفت: فروشگاه زنجیره ای خودرو قصد دارد با گسترده کردن شبکه فروش خود و همچنین تاسیس شعب در سراسرکشور، دسترسی آسان متقاضیان به محصولات متنوع خودرویی را میسر کند و با کمک روش های جدید و شفاف خرید و فروش ضمن فراهم آوردن شرایط آسان و مطمئن برای خریداران خودرو، رضایت آنان را افزایش دهد.

وی افزود: بنا داریم تا پایان امسال ۲۴ فروشگاه زنجیره ای را در تهران و مراکز استان ها راه اندازی کنیم که از این میزان ۴ فروشگاه در تهران به بهره برداری می رسد.

جعفریان گفت: اگرچه بسته خدماتی ویژه ای را یکجا در فروشگاه زنجیره ای خودرو به مشتریان عرضه می کنیم اما قیمت در این فروشگاه رقابتی و تابع دیگر فروشگاه های زنجیره ای است.

وی افزود: در این فروشگاه خودروهای صفر کیلومتر داخلی و خارجی با شرایط آسان از جمله اقساطی با استفاده از تسهیلات لیزینگ عرضه می شود ضمن اینکه بنا داریم شرایط تعویض خودرو را میان مشتریان فراهم کنیم تا مشتریان بتوانند خودروهای کارکرده خود را در این فروشگاه با هم معاوضه کنند.

جعفریان، تحویل فوری خودرو را ویژگی بارز فروشگاه زنجیره ای خودرو دانست و گفت: عمده فروش های بازار خودرو مدت دار است که در برخی مواقع هم برای فروشنده و هم برای خریدار مشکلاتی را به وجود می آورد.

فریدون احمدی نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در حاشیه افتتاح نخستین فروشگاه زنجیره ای خودرو گفت: از توسعه کسب و کار و روش های جدید فروش و بازاریابی از جمله راه اندازی این فروشگاه زنجیره ای در حوزه خودرو حمایت می کنیم زیرا روشی نو در فروش خودرو است.

وی افزود: کسب و کارهای نوین در توسعه بازار و حمایت از تولید و مشتریان موثر است. البته باید مراقبت کنیم تا اجرای این روش موفق باشد.

از مزایای اصلی فروشگاه زنجیره ای خودرو برخورداری مشتری از بسته خدمات رفاهی کامل از آغاز خرید خودرو یعنی شماره گذاری و بیمه کردن تا تعمیر و بازبینی های دوره ای، تامین هزینه های خسارت و رفع خسارات وارده است ضمن اینکه متقاضیان می توانند در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و با مراجعه به هر یک از فروشگاه های زنجیره ای شرایط فروش خودرو کشور را، یکجا همراه با خدمات رفاهی ویژه دریافت کنند.