مدیرعامل هلدینگ گردشگری تامین اجتماعی(هگتا) آقایان «محمد رجبی، سیدمحمد راشدی، فرهاد فرهمند و سیدحسن قدمگاهی» را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره رجا منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، «غلام حیدر ابراهیم بای سلامی» عصر امروز (یکشنبه) در آیین تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره رجا به اهمیت توسعه حمل و نقل ریلی در کشور اشاره کرد و گفت: شرکت رجا کانون و قلب حمل و نقل ریلی و مسافری کشور است.

وی با بیان اینکه این صنعت شایسته توجه بیشتر دولت و دستگاه های مسوول است، ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل نزدیک سازمان تامین اجتماعی به عنوان مالک شرکت رجا و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی با اجرای طرح های توسعه، شاهد پیشرفت و توسعه بیش از پیش در این شرکت باشیم. مدیرعامل هگتا با قدردانی از زحمات اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت گفت: در ادامه تلاش های انجام شده، اعضای جدید هیات مدیره به توسعه این صنعت تداوم خواهند بخشید. ابراهیمبای سلامی، فرایند انتخاب هیات مدیره جدید را کاملا کارشناسی شده و فارغ از هرگونه ملاحظات غیرتخصصی دانست و گفت: در این فرآیند با بررسی سوابق بیش از ۱۰۰ نفر از پیشگامان و صاحبان تجربه به این جمع نائل شدیم و هر یک از اعضای جدید یکی از ابعاد صنعت ریلی را در هیات مدیره نمایندگی می کند. وی مهمترین محورهای فعالیت هیات مدیره جدید را «ارتقای کمی و کیفی حمل ونقل مسافری، تامین و نوسازی ناوگان ریلی و افزایش ضریب اشغال و درآمد در قطارهای رجا براساس معیارهای گردشگری و استانداردهای این صنعت» عنوان کرد. «سیدمصطفی خردمند، سیدحسن موسوی نژاد، رضا عصاری، علی محمودی و علیرضا صالح پور»، اعضای قبلی هیأت مدیره رجا بودند. با تصویب اعضای هیأت مدیره قبلی رجاء، سید مصطفی خردمند به عنوان رئیس هیأت مدیره و سید حسن موسوی نژاد به عنوان نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجاء در این شرکت حضور داشتند. موسوی نژاد همچنان مدیرعامل این شرکت است.