دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، دکتر شهیدزاده در این پیام ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه کارمندان در پیشبرد سیاست های دولت و شکوفایی کشور، از زحمات کارمندان بانک کشاورزی قدردانی کرد. در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید. به نام پروردگار یکتا

کارمندان گرانقدر و پرتلاش بانک کشاورزی،

درود بر شما

سعدی علیه الرحمه چه خوش سروده است که «عبادت به جز خدمت خلق نیست» … و به راستی که خدمت رسانی صادقانه و توام با حسن خلق، کاری بس بزرگ، دشوار و دارای جایگاهی ارزشمند نزد خداوند متعال است.

چهارم شهریور ماه را به پاس خدمات دلسوزانه و نقش موثر کارمندان در توسعه، تعالی و شکوفایی کشور، روز کارمند نام نهاده اند و بی شک قرار دادن این روز در هفته دولت، تاکیدی بر اثرگذاری جامعه کارمندان بر پیشبرد اهداف دولت است تا آن جا که کارمندان عضوی موثر در بدنه نظام دولتی کشور و بخشی جدایی ناپذیر از پیکر دولت محسوب می شوند.

در این بین، بی شک کارمندان بانک کشاورزی از خوش شانس ترین کارمندان هستند چراکه علاوه بر خدمت به همه مردم ایران علی الخصوص کشاورزان و روستاییان، بهبود معیشت آن ها و نقش داشتن در تامین رزق و روزی این قشر زحمتکش و عزیز جامعه، کارمندان بانک کشاورزی نقش موثری نیز در تامین امنیت غذایی ملت، گردش چرخ های اقتصادی، اشتغالزایی و کارآفرینی در کشور دارند و درنتیجه تلاش صادقانه آن ها از اجر معنوی دوچندان برخوردار است.

ما کارمندان بانک کشاورزی مفتخریم که به عنوان خدمتگزاران خوش خلق ملت شریف ایران، در بانکی پرقدمت، سربلند و سلامت، برای رضایتمندی ملت و آبادانی مملکت بر طریق رهنمودهای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و سیاست های دولت تدبیر و امید گام بر می داریم.

به نوبه خود روز کارمند را به شما عزیزان پرتلاش تبریک می گویم و از خداوند متعال برای همه ما توفیق خدمت رسانی صادقانه، شرافت در رفتار و کردار و اثرگذاری در رشد و تعالی کشورمان را خواستارم.

باشد که با شعار «تدبیر لازمه اعتلا و شکوفایی» با اقدام و عمل به اصول اقتصاد مقاومتی، امیدوار و استوار در راه خدمت به ملت ایران، تعالی بانک کشاورزی و تحقق آرمان های مقدس انقلاب اسلامی گام برداریم.

مرتضی شهید زاده