بانک سامان در راستای ارائه خدمات متمایز به مشتریان برتر خود و ایجاد شرایط مناسب و راحت در سفرها، خدمت جدید اجاره خودرو را ارائه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، رضا حیدری مدیر امور مشتریان برتر اظهار داشت: بانک سامان با همکاری یک شرکت بین‌المللی ارائه خدمات اجاره خودرو، خدمت اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده را به ‌صورت کوتاه ‌مدت و بلندمدت با تخفیف و مزایای ویژه در اختیار مشتریان برتر خود قرار می‌دهد.

مدیر امور مشتریان برتر بانک سامان درخصوص شرایط و مزایای این خدمت تصریح کرد: مشتریان برتر بانک با بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند در بسیاری از شهرها و فرودگاه‌های کشور و خارج از کشور، خودروی موردنظر خود را به همراه امکانات ویژه‌ای مانند سیستم هدایت و راهبری خودرو، صندلی کودک، زنجیر چرخ و باربند، تحویل بگیرند و در محل موردنظر خود تحویل دهند.

حیدری تاکید کرد: تمام خودروهای تحویلی پوشش بیمه شخص ثالثو بیمه بدنه دارند و درصورت تصادف هزینه‌ای بابت افت قیمت خودرو دریافت نمی‌شود.

مشتریان ویژه و خاص بانک سامان جهت اطلاع از جزییات بیشتر این خدمت می‌توانند به بانکدار ویژه مستقر در شعب بانک مراجعه یا با شماره تلفن ۲۲۶۶۲۱۰۵-۰۲۱ مرکزخدمات سامان زندگی تماس بگیرند.