بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه های تردد شمار، رفت و آمد وسایل نقلیه در محورهای برون شهری در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل از آن ۲٫۴ درصد کاهش یافت.

به گزارش خبرگزاری موج، در این مدت آزادراه کرج - تهران، آزادراه قزوین - کرج، آزادراه کرج - قزوین، آزادراه تهران - کرج، تهران - پاکدشت، تهران - شهریار، پاکدشت - تهران، آزادراه تهران - ساوه، آزادراه ساوه - تهران و جاجرود - تهران بیشترین تردد را در ۲۴ ساعت گذشته داشتند.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۷۳۳ تردد شمار فعال در سطح کشور سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح انجام شده است. محور رودان - بندرعباس(مسیر رفت)، واقع در استان هرمزگان تا اطلاع بعدی، بدلیل ریزش کوه مسیر مسدود و هدایت بار ترافیکی ازمسیر برگشت به صورت دوطرفه امکان پذیر است. محور سی سخت - بیده واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع بعدی، بدلیل نبود ایمنی کافی مسیر مسدود شده و کمربندی دهلران - اندیمشک، واقع در استان ایلام تا اطلاع بعدی، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می شود. همچنین محور رامیان - اولنگ - شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است و آزادراه تهران - کرج - قزوین(باند شمالی – مسیر شرق به غرب محدوده پل فردیس)، مقطع واقع در استان البرز تا ۹ شهریور(روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه وسه شنبه) از ساعت ۲۴ تا ۵ بامداد روز بعد، بدلیل اجرای عملیات تخریب پل قدیم فردیس، باند شمالی مسدود بوده و هدایت بار ترافیکی آن به بلوار شهید چمران کرج و رمپ راستگرد شهید سلطانی به سمت قزوین انجام می شود. محور فامنین - تقاطع همه کسی(کل مسیر)، واقع در استان همدان تا ۲۹ مهر ماه ۹۵، ساعت ۷ تا ۲۱ بدلیل اجرای عملیات خاکی، مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین زرقان - امیرآباد عملی است. محور فیروزکوه واقع در استان تهران تا ۱۷ شهریور ۹۵روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۸:۳۰به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی بدلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، حد فاصل پل شلمبه تا پل دلیچاهی تا کیلومتر ۴۴ تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود. محور هراز واقع در استان تهران تا ۱۷ شهریور ۹۵، روزهای شنبه تا سه شنبه هرهفته از ساعت ۷:۳۰ تا۱۸:۳۰به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی بدلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت حد فاصل گالری امامزاده هاشم تا رودهن تا کیلومتر ۲۰، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت احتیاط عملی است.