روز سه­ شنبه، مورخ ۱۳۹۵/۰۴ / ۰۱، برابر با پانزدهم ماه مبارک رمضان و هم­زمان با میلاد حضرت امام حسن مجتبی(ع)، مراسم قرعه کشی جشنواره طرح «سَنا»، با حضور جمعی از مشتریان بانک آینده و اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، مدیران، تعدادی از روسای شعب بانک، در مرکز همایش ­های کتابخانه ملی ایران، برگزار و برندگان آن مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، جشنواره «سَنا» با ۱٫۳۹۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال(یک میلیارد و سیصدو نود و پنج میلیون ریال) جایزه، از تاریخ ۱۳۹۵/۰۱ / ۰۲ آغاز و در تاریخ ۱۳۹۵/۰۳ / ۰۵ به پایان ­رسید.

جوایز جشنواره «سَنا» در مجموع، برای ۱۸ نفر و به شرح ذیل تعیین شده بود:

- یک جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی برای یک نفر.

-سه جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی برای ۳ نفر.

-نه جایزه ۵۰ میلیون ریالی برای ۹ نفر.

-پنج جایزه ۲۹ میلیون ریالی برای ۵ نفر.

پس از قرعه­ کشی، آقای حجت ضمیری، مشتری شعبه بلوار هاشمیه مشهد مقدس، به عنوان خوش شانس ­ترین مشتری، برنده جایزه پانصد میلیون ریالی شناخته شده و بقیه برندگان برگزیده نیز به شرح جدول زیر تعیین گردیدند:

شایان ذکر است؛ طرح «سَنا» در زیرمجموعه طرح‎های «باشگاه مشتریان بانک آینده» اجرا ‌شد و در این جشنواره، مشتریان با افتتاح حساب «سَنا» علاوه بر شرکت در قرعه‌کشی جوایز جشنواره «سَنا»، می‎توانستند؛ در قرعه‌کشی باشگاه مشتریان نیز شرکت کنند. قرعه کشی مرحله سوم باشگاه مشتریان بانک آینده نیز در پایان تیرماه برگزار می گردد.