نماینده شهرستان مبارکه با تاکید بر رسیدگی قاطعانه نسبت به پرداخت حقوق های غیرمتعارف، خواستار عزل مدیران متخلف شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، زهرا سعیدی مبارکه نماینده شهرستان مبارکه در مجلس با اشاره به مسوولیت سنگین نمایندگی گفت: افتخار ما خدمت به مردم است و در حد توان درچهارچوب وظایف جهت رفع مشکلات مردم و کمک به آنها فعال خواهم بود.

وی با اشاره به انتشار فیش های حقوقی برخی مدیران گفت: ما معتقدیم که در این زمینه باید شفاف سازی به معنای واقعی صورت گیرد و مردم بدانند که چه اتفاقی افتاده و در آینده چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تاکیدات روسای سه قوه برای پیگیری این مساله گفت: با توجه به اینکه روسای محترم سه قوه دستور دادند تاموضوع پرداخت های سنگین بررسی و رسیدگی شود، در خواست ما این است که با جدیت اقدامات لازم صورت پذیرد.

سعیدی مبارکه بر حفظ حرمت مسئولین و مدیران مشغول بکار تاکید کرد و گفت:در این زمینه نباید طوری اقدام کرد تا این مساله به اعتماد و عدالت اجتماعی سایه بیافکند.

وی با تاکید بر رعایت حق و عدالت در این زمینه افزود: اگر کسی به تناسب کارش، حقوق کافی دریافت نمی کند، ظلم است و از طرف دیگر پرداخت حقوق چند ده میلیون تومانی هم، خلاف است و باید در هر زمینه حق را در نظر گرفت.

نماینده مبارکه در مجلس با اشاره به تذکر خود در صحن مجلس در همین راستا، تاکید کرد: مدیر متخلفی که حقوق غیرمتعارف دریافت می کرده باید عزل شود و سهم اضافی به بیت المال استرداد یابد.