برادر مرحومه اعظم محمدی‌نیا در گفت‌وگو با موج، جزئیات مراسم تشییع، تدفین وترحیم این بانوی لرستانی را تشریح کرد.

علی محمدی‌نیا در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری موج، جزئیات برگزاری مراسم تشییع، تدفین وترحیم مرحومه اعظم محمدی نیا را تشریح کرد.

وی، گفت: پیکر مرحومه اعظم محمدی‌نیا، ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 17 مهر ماه 97، از سالن تطهیر آرامستان صالحین خرم‌آباد تشییع و در صحن مقدس امامزاده عبدالله این شهر به خاک سپرده خواهد شد.

برادر مرحومه محمدی‌نیا، افزود: بعد از ظهر روز سه‌شنبه مجلس ترحیمی از ساعت 3 تا 5 بعد از ظهر در مسجد بعثت خرم‌آباد برگزار می‌شود که مراسم زنانه نیز به صورت همزمان در خیابان انقلاب، روبروی پادگان 07 ارتش، کوچه قرارگاه سپاه، جنب کاشی فروشی مرادی‌فرد منعقد خواهد شد.

محمدی‌نیا، تصریح کرد: مرحومه متعلق به یک خانواده و یک ایل و تبار نبود بلکه مورد مرحمت عموم مردم لرستان بود، لذا جمع کثیری از مردم استان داغدار درگذشت این بانوی عفیفه هستند که من به نمایندگی از خانواده‌های داغدار، از عموم مردم تقدیر و تشکر می‌کنم.

گفتنی است، اعظم محمدی‌نیا کاندیدای چند دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان بود که از 22 شهریور ماه 97 به دلیل ایست قلبی و تنفسی در حالت کما به سر می‌برد و سرانجام صبح دیروز، چشم از جهان فروبست.

خبرگزاری موج، درگذشت این بانوی لرستانی را به مردم لرستان و خانواده‌های داغدار، تسلیت می‌گوید.